Taşıma ve Paketleme

5u

Firmamız sizlere ev taşıma, büro ve iş yeri taşıma işlerinizde size yurt dışından ithal korunaklı kişiye özel tek kullanımlık hijyenik ambalajlama malzemeleri streç ve pıt pıtlar, ufak eşyalarınızın daha korunaklı ve rahat taşına bilmesi için kişiye özel kullanımlık Sıfır kutular, evden eve için dizay edilmiş her ebatta büyük ve eşya taşıma araçları ve Avrupa’dan getirilmiş ev taşımada kullanılan hidrolik, telekopik ve kurmalı asansörler ile şehir içi ve şehirler arası ev taşımalarında sigortalı hizmet vermektedir… Sizlerde Sıkıntısız Stressiz ve en ekonomik uygun fiyat ile daha kaliteli, güvenilir, sigortalı ev taşıma hizmeti için bizimle iletişime geçin…

Eşyanızı en uygun paketleyip taşıyoruz. Bu işlemlerde, tecrübeli personel, modern araçlar ve özel taşıma ambalajlama malzemeleri kullanmaktayız..
Evden eve nakliyat taşımacılık firması olarak siz saygı değer müşterilerimize en ekonomik en uygun fiyatlar kaliteli hijyenik ambalajlama malzemeleri ile ve kaliteli hizmeti sağlamak bizim Daimi görevimiz. Ev Taşıma ciddi bir iştir ve Nakliyedeki üstün hizmet kalitemizle tanışmaya sizi de Davet ediyoruz..