Asansörlü Nakliyat

3u

Ülkemizde geçmiş yıllarda taşınma olayları epeyce sıkıntılı olmuştur yüksek katlardan dolayı kabus haline dönüşmüştür. İnsan gücüyle taşınmalarda eşyalarda ister istemez hasarlar oluşabilmektedir.  Ama 1997 yılında Türkiye dışarıdan kurmalı cephe asansörü gelmesiyle Türkiye genelinde taşınma işlerinde yeni bir soluk gelmiştir. Artık taşınma işleri kabus olmaktan çıkmıştır. Normal günlük bir faaliyet haline gelmiştir. Asansörlü taşımacılıkta eşyalar merdiven yüzü görmeden balkon ve pencerelerin sökülmesiyle gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü taşımacılık vakit açısından çok avantajlıdır. Ankara memur şehri olmasından dolayı vakit çok önemlidir. Asansörlü taşımacılık tüm işlerin yarım günde bitirilmesinde çok büyük role sahiptir ve bu sayede insanlar tüm günlerini taşımaya ayırmak zorunda kalmazlar.

Asansörlü taşımacılıkta yüksek katlar kabus haline gelmekten çıkmıştır. Ankara’da  20 kata kadar  ulaşabilen asansörlerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Siz yeter ki taşınmaya karar verin. Geniş araç filomuz ve tecrübeli personellerimizle

Hemen AraWhatsapp