Fabrika Taşımacılığı

Tunalı Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla Önce İş Güvenliğini Sağlayıp düzgün bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır.
Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle Standlar sökülür Tunalı Evden Eve Nakliyat Diğer tarafta aynı şekilde kurulur Stand içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir.
Tunalı Evden Eve Nakliyat Paletli ürünler ve fabrikanın makinaları için ise TUNALI EVDEN EVE NAKLİYAT lift’li araçlar ile taşıma yapmaktadır

Tunalı Evden Eve Nakliyat Fabrika Nakliyat Nakliyesi Şehirlerarası fabrika taşıma firmaları Şirketleri Nakliye taşımacılık

Ambalaj malzemesi olarak “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.

Tunalı Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.

Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Tunalı Nakliyat Evden eve nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.