Evden Eve Nakliyat – Bize ulaşın 0535 284 11 47

11a

Tunalı evden eve nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde kalitede bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Nakliye işlerimizi maksimum hızlı ve güvenli bir şekilde devam ettiriyoruz. Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaştırıyoruz. Nakliyat sektöründe firmamız tecrübeli ve deneyimli personellerimiz, geniş araç filomuz, son derece ferah ve güvenli depolarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile listenin ilk sıralarında adımız yer alıyor.

Tunalı Nakliyat olarak evden eve nakliyat sektöründe çoğunlukla devamlılığımızı sağladık. Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaştırıyor ve kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Tunalı Nakliyat olarak sizlere kaliteli ve güvenli bir taşıma imkanı sunuyoruz.

Tunalı Nakliyat olarak sizlere depolama sektöründe bir hizmet sunuyoruz. Fazlalığından şikayet ettiğiniz kullanmadığınız eşyalarınızı sizlerin belirlediği tarihlere kadar güvenle depolarımızda saklıyoruz. Depolarımız, depolama standartlarına son derece uygun bir ortama sahiptir. Depolama işlemlerinde müşterilerimizin en hassas olduğu noktalardan birisi de eşyaların depolama esnasında karşılaşabileceği zararlardır.Bu zararlar genellikle eşyaların renklerinin solması, eşyaların yıpranması ve kırılmasıdır.Bizler, depolama esnasında gelebilecek bu durumların engelliyoruz.Depolama esnasında eşyalarınızı koruyoruz.Depolama esnasında eşyalarınıza gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı özel ambalajlarımızla paketliyoruz ve eşyalarınıza depolama esnasında gelebilecek her türlü hasarı engelliyoruz.Depolarımız son derece ferah ve temizdir.Eşyalarınız depolarımızda istediğiniz süre dilimi içerisinde muhafaza edilir.Eşyalarınız depolarımızda güvenle tutulur.Depolarımız, her açıdan güvenlidir.7 gün 24 saat boyunca CCTV kamera sistemimiz ile izlenmektedir.Eşyalarınızı depolarımıza almadan önce sigortalıyoruz ve ardından özel ambalajlarımızla paketleyerek depolarımızdaki raflara yerleştiriyoruz.Eşyalarınız depolarımızda siz değerli müşterilerimizin belirlediği tarihe kadar güvenle muhafaza ediliyor.Sizlere var olan standartların üzerinde kalitede bir depolama imkanı sunuyoruz.

Tunalı Nakliyat olarak firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı yeni adreslerine güvenle ulaştırıyoruz ve ardından siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Tunalı Nakliyat olarak uzun yıllardır sizlere güvenli bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı hasarsız ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırıyoruz. Eşyalarınız, özel ve geniş araçlarımızla yeni adreslerine naklediliyor. Tunalı Nakliyat olarak evden eve, işten işte, ofisten ofise, fabrikadan fabrikaya kadar her türlü taşımacılık işlerinizde sizlere yardımcı olabilmek için varlığını devam ettiriyor. Taşımacılığın temelinde her zaman karşılıklı güven yatar ve bizler firmamız olarak sizlere bu güveni fazlasıyla veriyoruz.

Eşyalarınızı öncelikle ekspertiz hizmetimiz sayesinde inceliyoruz. Eşyalarınızı inceledikten sonra eşyalarınızın hacmine göre geniş araç filomuzdan uygun olarak seçilmiş aracımızı tahsis ediyoruz. Aracımız sizlerin belirlediği tarihte alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma geliyor ve eşyalarınız taşınmaya başlanıyor. Öncelikle nakliye aşamasında eşyalarınıza gelebilecek zararları engellemek ve önlemek için eşyalarınızı özenle paketliyoruz.Eşyalarınız özel ambalajlarımızla, personellerimiz tarafından özenle paketleniyor.Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından özel ekipmanlarımız ve gerekirse asansör yardımıyla aracımıza düzenli bir şekilde aracın içerisine yerleştiriliyor ve sizleri geride içi rahat bir şekilde bırakarak yeni adresinize doğru yola koyuluyoruz.